Zaprezentuj się profesjonalnie, ponieważ to jest główne kryterium wyboru klientów poszukujących Twojej firmy w sieci.

Każdego dnia klienci szukają Twojej firmy w internecie, nie pozwól, by nie mogli Cię w nim odnaleźć.

Jakie strony internetowe  budujemy?

Nasze strony internetowe są nowoczesne i przyciągające uwagę klientów, ponieważ w internecie obowiązuje zasada: "jak Cię widzą, tak Cię piszą".

Prezentujemy najważniejsze cechy naszych stron. 

HTML5

 

Twoja strona jest budowana zgodnie z najnowszymi trendami jak HTML5. To oznacza, że uczynimy ją bardzo atrakcyjną przez animacje, własne przyciski, niestandardowe czcionki i wiele innych opcji... Strony budowane w HTML5 działają na urządzeniach mobilnych takich jak tablety czy smartphony.

Hosting

 

Twoja strona jest utrzymywana na dedykowanych serwerach OVH - drugiej największej firmie hostingowej w Europie, z gwarantowaną dostępnością 99.9%.

www

Własna domena

 

Będziesz mieć własną, profesjonalną domenę (np. twojafirma.pl), a my doradzimy jaka domena będzie najbardziej odpowiednia dla Twojej firmy. Masz już własną domenę? W takim razie wystarczy ją tylko podłączyć.

Transfer i przestrzeń

 

Szybki transfer zagwarantuje, że strona będzie ładować się w mgnieniu oka, a przestrzeń dyskowa pozwoli Tobie pomieścić wszystkie ważne materiały jakie chcesz pokazać światu.

Edytor przeciągnij & upuść

 

Odkryj niesamowite możliwości edytora Drag&Drop. Edytor pozwala w szybki i intuicyjny sposób zmieniać elementy strony. Możesz również skorzystać z zaawansowanych opcji dających nieograniczone możliwości w tworzeniu stron www.

Zoptymalizowany pod SEO

 

Strony są automatycznie przyjazne wyszukiwarkom. My sprawimy, że Twoja strona będzie jeszcze lepiej pozycjonowana w wyszukiwarce Google. Wystarczy, że wspólnie opracujemy słowa kluczowe i teksty opisujące do każdej strony.

Google Analytics

 

Podłączymy Twoją stronę do Google Analytics, dzięki czemu będziesz mógł śledzić statystyki Twojej strony. Możesz sprawdzić np. skąd był ruch na Twoją stronę, z jakich urządzeń, z jakich miejscowości lub państw. Miej liczby pod kontrolą!

Kontakt

WebVision

Agencja Fotograficzno Reklamowa

 

os. Bolesława Śmiałego 37/112

60-682 Poznań

NIP 8862436805

 

tel. +48 669 299 679

biuro@webvisionafr.pl

Wsparcie techniczne

 

Zapewniamy wsparcie techniczne do każdej strony, którą stworzymy, dzięki temu nie musisz sie martwić o kwestie związane ze zmianami na Twojej stronie.

webvision, webvision warszawa, webvision wrocław, webvision katowice, webvision wałbrzych, webvision szczecin

KONTAKT

WebVision